Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1452
Stary 04.01.2009, 15:16
Jeśli zaczniemy w tej rundzie ładnie grać i wygrywać to okaże się że mamy po więcej niż 2 zawodników na pozycję i będzie tłum. Potrzeba żeby Niedzielan i Łobo wrócili do formy a Boguski, Brożki, Jirsak, Boguski będę grali jak na początku minionej rundy i powinniśmy mieć silny skład i ciekawą ławkę rezerwowych. Skrzydłowi: Małecki, Łobodziński, Diaz i myślę niespodzianka Bednarza.
Odpowiedz cytując