|
Witam.
Sprzedałem samochód na aukcji po czym osoba ktora wygrała aukcje napisala mi maila iż nie kupi tego samochodu, że pomylił aukcje bla bla bla.
Pisałem do alledrogo ale jakos do dzis dnia nie odpisali( 1 maila napisalem na poczatku grudnia)
Co zrobic?
|