|
wydaje sie ze Garguła naprawde jest w Wisle Kraków.Potwierdzaja to prowadzacy magazyn Cafe F. oraz przyjaciel Garguły - zawodnik Legii - Jarzębowski. Pozostaje miec nadzieje ze kontrakt zacznie obowiazywac juz od teraz, nie widze najmniejszego sensu by mogło by byc innaczej ...
|