Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6197
Stary 04.01.2009, 12:27
wydaje sie ze Garguła naprawde jest w Wisle Kraków.Potwierdzaja to prowadzacy magazyn Cafe F. oraz przyjaciel Garguły - zawodnik Legii - Jarzębowski. Pozostaje miec nadzieje ze kontrakt zacznie obowiazywac juz od teraz, nie widze najmniejszego sensu by mogło by byc innaczej ...
Odpowiedz cytując