Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 04.01.2009, 11:42
Jak dla mnie najważniejsze to Gargułą Romeu 2 wysokich napadziorów + bramkarz i prawy obrońca latem. Bardzo dobrze zaprezentował sie ten Leszczak powinien więcej grać.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 04.01.2009 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując