wrabcze napisał(a):

czyli teoretycznie powinno być 44 zawodników - nie wymieniałeś bramkarzy - obrońców - czyli pozostaje 24 piłkarzy...
Wyliczyłeś 15-tu... i to tak trochę na wyrost... to pokazuje ile jeszcze pracy nas czeka choćby w tych dwóch formacjach...
|
Bramkarz oczywista sprawa. Jeden do kupienia na teraz to minimum, Pawełek ława i Cebanu zostawić.
Środek obrony na teraz wystarczy. W lecie jakiegoś młodego znaleźć.
Lewa obrona jak na razie może. Też w lecie się możemy za jakimś młodym rozglądnąć . Trzeba też pamiętać, że mamy drużynę ME i można kogoś przyłączyć. Swoim wychowankom dać szansę. Pozdrawiam