Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1450
Stary 04.01.2009, 11:30
wrabcze napisał(a):Wyświetl post
czyli teoretycznie powinno być 44 zawodników - nie wymieniałeś bramkarzy - obrońców - czyli pozostaje 24 piłkarzy...

Wyliczyłeś 15-tu... i to tak trochę na wyrost... to pokazuje ile jeszcze pracy nas czeka choćby w tych dwóch formacjach...
Bramkarz oczywista sprawa. Jeden do kupienia na teraz to minimum, Pawełek ława i Cebanu zostawić.
Środek obrony na teraz wystarczy. W lecie jakiegoś młodego znaleźć.
Lewa obrona jak na razie może. Też w lecie się możemy za jakimś młodym rozglądnąć . Trzeba też pamiętać, że mamy drużynę ME i można kogoś przyłączyć. Swoim wychowankom dać szansę. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując