Wyświetl pojedynczy post
wrabcze
Junior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1447
Stary 04.01.2009, 11:17
czyli teoretycznie powinno być 44 zawodników - nie wymieniałeś bramkarzy - obrońców - czyli pozostaje 24 piłkarzy...

Wyliczyłeś 15-tu... i to tak trochę na wyrost... to pokazuje ile jeszcze pracy nas czeka choćby w tych dwóch formacjach...
Odpowiedz cytując