Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
wrabcze
Junior Member
Od: 09.2006
Offline
#
1447
04.01.2009, 11:17
czyli teoretycznie powinno być 44 zawodników - nie wymieniałeś bramkarzy - obrońców - czyli pozostaje 24 piłkarzy...
Wyliczyłeś 15-tu... i to tak trochę na wyrost... to pokazuje ile jeszcze pracy nas czeka choćby w tych dwóch formacjach...
wrabcze
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wrabcze
Znajdź inne posty napisane przez wrabcze