Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 04.01.2009, 11:04
Robert wygrał plebiscyt PS i tak oto został najlepszym polskim sportowcem roku 2008. Na gali oczywiście Go nie było i jakoś mnie to nie dziwi . Jest to dla mnie niewielka,ale miła niespodzianka, bo na naszym, podwórku był dopiero 3 - za Agnieszką Radwańską i szermierzem Zawrotniakiem.
Odpowiedz cytując