Robert wygrał plebiscyt PS i tak oto został najlepszym polskim sportowcem roku 2008. Na gali oczywiście Go nie było i jakoś mnie to nie dziwi .

Jest to dla mnie niewielka,ale miła niespodzianka, bo na naszym, podwórku był dopiero 3 - za Agnieszką Radwańską i szermierzem Zawrotniakiem.