Wyświetl pojedynczy post
wrabcze
Junior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 04.01.2009, 10:40
Interesuje mnie rózwnież sprawa Cebanu... narzekamy na Pawełka, mamy utalentowanego reprezentanta-młodzieżowca i nie dajemy mu żadnych szans w meczach o stawkę. Chłopak jest coraz bardziej sfrustrowany i gotowy do odejścia, nasze narzekania nieustają a za dwa lata będziemy mówić, że straciliśmy dobrego golkipera...

A w poszukiwaniu bramkarza udałbym się do Southampton - tam naławce siedzi utalentowany Białkowski....
Ostatnio edytowane przez wrabcze : 04.01.2009 o godz. 10:56.
Odpowiedz cytując