Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6190
Stary 04.01.2009, 10:19
buters87 napisał(a):Wyświetl post
a gdzie są w twoich wyliczeniach pieniądze z Darka D. albo "odszkodowanie" za Kokoszke? Bez przesady pieniądze na Gargułę muszą się znaleźdź czy te 300 tys E to aż tak wiele?
odszkodowania za Kokoszkę nie ma i ch. wie kiedy będzie
pieniądze za Dariusza..
zapytaj Wilczka, Bednarza, a może przede wszystkim Cupiego....

jak sądzę poszły na wynagrodzenia dla kopaczy ....
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując