buters87 napisał(a):

|
a gdzie są w twoich wyliczeniach pieniądze z Darka D. albo "odszkodowanie" za Kokoszke? Bez przesady pieniądze na Gargułę muszą się znaleźdź czy te 300 tys E to aż tak wiele?
|
odszkodowania za Kokoszkę nie ma i ch. wie kiedy będzie
pieniądze za Dariusza..
zapytaj Wilczka, Bednarza, a może przede wszystkim Cupiego....
jak sądzę poszły na wynagrodzenia dla kopaczy ....