Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
buters87
Member
Od: 10.2007
Offline
#
6189
04.01.2009, 09:50
emjot
napisał(a):
Cantoro 250 tys. euro w 2009 r.
Baszczu pewnie z 100 tys. e. za 1/2 roku
Zieńczuk 75
80
za pół roku kontraktu
to są powody dla których nie mamy 300 tys. euro za Gułę
a gdzie są w twoich wyliczeniach pieniądze z Darka D. albo "odszkodowanie" za Kokoszke? Bez przesady pieniądze na Gargułę muszą się znaleźdź czy te 300 tys E to aż tak wiele?
buters87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buters87
Znajdź inne posty napisane przez buters87