Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6184
Stary 04.01.2009, 01:55
Chesteroski nie ma się co przejmować. Wszystkim się nie dogodzi. Ja tam jestem spokojny o Gargułę że będzie dużym wzmocnieniem Wisły. To piłkarz bardzo wszechstronny (może grać w środku na lewej i prawej flance). Ma świetne prostopadłe podanie zarówno prawą jak i lewą nogą. Nie odbija się od przeciwnika jak Iwański czy Majewski (defacto Majewski przy piłkarzu pokroju Cantoro czy Sobola w ogóle nie istniał). Poza tym Garguła to gracz bardzo inteligentny i jestem pewny, że wprowadzi wiele kreatywności i nowych zaskakujących rozwiązań do naszej gry, świetny technicznie, świetnie bije rzuty wolne, rożne. Kogoś dokładnie takiego jak on nam potrzeba.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując