Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2395
Stary 04.01.2009, 01:19
Ja wiem, że współparafianin trzyma ze mną, tylko ja mam takie różne dziwne maniery w mówieniu/ pisaniu. Często zwracam się do ludzi per chłopcze albo dziecko lub zamieniam na liczbę mnogą jak za komuny .