Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6182
Stary 04.01.2009, 01:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Niech no podsumuje. Pawełek-Łobodziński-Cantoro-Davidowski-Garguła. Nie no paka,że aż strach się bać.
Szkoda, że wymieniłeś w tej piątce 3 zawodników, którzy nie mają miejsca w podstawowej 11 (Cantoro Dawidowski Łobodziński) i jednego, którego tak na prawdę jeszcze nas nie ma. Tak narzekasz na motorykę, wyszkolenie techniczne polskich piłkarzy, ale jak Wisła parę lat temu rozjeżdżała Parme, Schalke itd. to na pewno srałeś po gaciach, jacy to nie byli zajebiści (przypomne Ci, że wtedy w trzon drużyny tworzyli właśnie Polacy).
Chciałbym Ci również przypomnieć, że reprezentacja Polski (z tymi miernymi technicznie i motorycznie piłkarzami) wygrała i zremisowała nie tak dawno nie ze średniakami, ale z reprezentacją Portugalii. Wszystko, co piszesz się po prostu kupy nie trzyma, tak narzekasz tylko dlatego, bo Ci się nudzi.
Odpowiedz cytując