Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2386
Stary 03.01.2009, 23:39
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
guten nacht
Dziewięć lat się tego języka uczyłem i do tej pory umiem tylko powiedzieć, że jestem małą maciorą i mam trzy duże warchlaki, ale wiem również skąd inąd, że pisze się
Gute Nacht

Wiem, wiem, pan jest poliglotą, cholera nie mogę tego znaleźć na youtubie :/ Hydrozagadkę wykasowali...