Ni_Ma napisał(a):

guten nacht
|
Dziewięć lat się tego języka uczyłem i do tej pory umiem tylko powiedzieć, że jestem małą maciorą i mam trzy duże warchlaki, ale wiem również skąd inąd, że pisze się
Gute Nacht
Wiem, wiem, pan jest poliglotą, cholera nie mogę tego znaleźć na youtubie :/ Hydrozagadkę wykasowali...