Garguła na papierze na pewno byłby sporym wzmocnieniem. Zastanawiam się jednak, czy nie podzieliłby losu zawodników, którzy podczas transferu do Wisły mieli status 'gwiazdy'. Można podać tutaj wiele przykładów, np: Łobo, Niedzielan, czy Matusiak...
Tak, tylko weź pod uwagę, że sprowadzenie zawodnika z Polski jest w pewnym sensie bezpieczniejsze. Aklimatyzacja zawodnika z Portugalii trwałaby dłużej niż Garguły, czy innego Polaka. Po drugie z zawodnikiem zagranicznym zapewne byłoby podobnie jak ze Stilic'em. Przyjeżdża do Polski z myślą o szybkim wypromowaniu się i transferze do zagranicznego, lepszego klubu. No i po 3... ktoś musi ewentualnie takiego zawodnika znaleźć, a dobrze wiesz, że z tym u nas będzie ciężko. Po co się męczyć, skoro mamy do wyciągnięcia za free 'gwiazdę' polskich boisk. A i najważniejsze... weź pod uwagę, że zawodnik musi być do wzięcia za darmo.
pio napisał(a):
|
I także podpisuje się pod słowami Marszałka, bo nawet jeśli w lidze będzie się wyróżniał, to na puchary będzie to za mało.
|
Najpierw to trzeba się jakoś zakwalifikować do tych pucharów!