Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6127
Stary 03.01.2009, 19:17
Widze , że tutaj co niektórzy chcieliby aby Jirsak z Gargułą grali razem . Niestety moim zdaniem to nie możliwe . Optymalne ustawienie w jakim Wisła będzie grała to 4-4-2. Gdyby miało być inaczej to po co Bednarz chce sprowadzić dwóch napastników ? Dla mnie sprawa jest prosta - Jeśli przyjdzie Garguła to Tomas utraci miejsce w składzie . Jako defensywny będzie grał Sobol a na rozegraniu Garguła. A jeśli jeszcze przyjdzie Romeu to Jirsak może mieć spore problemy z łapaniem sie do meczowej 18. Opłacanie wysokiego kontraktu Gargule i posadzenie na ławce jego kosztem ,wcale nie gorszego Jirsaka na ,którego wydaliśmy bodajże 700 tys ojro ................. Czy to sie opłaca? Ktoś tu wspomniał , że Garguła mógłby grać na lewej stronie. Nam potrzeba szybkiego , dynamicznego skrzydłowego z niezłym dryblingiem , a nie schematycznego grajka ,który patrzy sie na piłke i zwleka kilkanaście sekund zanim ją kopnie. Także lewa strona to nie pozycja dla Garguły . Już lepiej sprowadzić jakiegoś młodego brazyliano lub wziąść kogoś z młodej ekstraklasy niż kupować gracza na pozycje na , którą sie nie nadaje.
Odpowiedz cytując