Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6120
Stary 03.01.2009, 17:28
Nie możemy powiedzieć jakie transfery są na miarę LM. Garguła jest najlepszym polskim rozgrywającym. Nie chcemy tworzyć legii cudzoziemskiej dlatego dobrze by zachowana była równowaga przy sprowadzeniu Brazylijczyków. Musielibyśmy mieć budżet kilka razy większy żeby wymagać awansu do LM. W obecnej sytuacji potrzebujemy dużo szczęścia i przede wszystkim dobrej gry w p. Uefa.
Odpowiedz cytując