|
Nie możemy powiedzieć jakie transfery są na miarę LM. Garguła jest najlepszym polskim rozgrywającym. Nie chcemy tworzyć legii cudzoziemskiej dlatego dobrze by zachowana była równowaga przy sprowadzeniu Brazylijczyków. Musielibyśmy mieć budżet kilka razy większy żeby wymagać awansu do LM. W obecnej sytuacji potrzebujemy dużo szczęścia i przede wszystkim dobrej gry w p. Uefa.
|