Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 03.01.2009, 17:18
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Siema.Mam problem z Pes 6 . Jak włączam grę wyskakuje mi coś takiego : http://www.imagic.pl/public/pview/229612/cats.jpg

wie ktoś może co mogę zrobić ... aby gra działa ? Z góry thx za odpowiedź
Znaczy to, że któryś z plików AFS - odpowiadających za działanie gry Ci się nie zainstalował, albo zainstalował źle. Grasz na spatchowanej wersji czy normalnej?
Odpowiedz cytując