Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
687
03.01.2009, 17:18
Tylko_Wisła!
napisał(a):
Siema.Mam problem z Pes 6 . Jak włączam grę wyskakuje mi coś takiego :
http://www.imagic.pl/public/pview/229612/cats.jpg
wie ktoś może co mogę zrobić ... aby gra działa ? Z góry thx za odpowiedź
Znaczy to, że któryś z plików AFS - odpowiadających za działanie gry Ci się nie zainstalował, albo zainstalował źle. Grasz na spatchowanej wersji czy normalnej?
Aro1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aro1234
Znajdź inne posty napisane przez Aro1234