Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6119
Stary 03.01.2009, 17:17
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
PS powołuje się na GW i pisze że Guła jest już w Wiśle i że dzisiaj ma przejść badania w Krakowie. A ja się pytam po co dzisiaj ma przechodzić badania jak piszą że ma przyjść w Lipcu? I teraz są dwie wersję alan GW i PS piszą bzdury albo Guła jest naprawdę blisko Wisły i do tego Wisła chce żeby Łukasz grał już w rundzie wiosennej u nas. Jak będzie? Dowiemy się w kolejnej części telenoweli nt. Garguły
Dla ochłody... dzisiejsza GK napisała, że ŁG miał wczoraj podpisać tą umowę z Wisłą, ale tego nie zrobił.
Kto wie, a kto kłamie?
Odpowiedz cytując