Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6118
Stary 03.01.2009, 17:08
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tak, tu mogę się zgodzić - bo awans do LM w naszym przypadku to science-fiction.



Wymień lepszego zawodnika na tą pozycję. Kontrakt motywacyjny do 400 tys. € rocznie, najlepiej za darmo. Czekam na propozycję.

Garguła prezentuje beenhakkerowski "international level", ma świetne prostopadłe podania, z których padają bramki. Świetnie wykonuje stałe fragmenty gry i przyzwoicie gra w defensywie. Bardzo bym się ucieszył, gdyby do nas przyszedł.

Co więcej, jest jak na polskiego piłkarza w optymalnym wieku. O wyjeździe na Zachód nie będzie specjalnie marzył, natomiast może przez następne 3-5 lat grać na podobnym, dość wysokim poziomie.

Moim zdaniem gdyby Garguła do nas przyszedł, to daje nam realne szanse na MP. Jeśli nie w tym sezonie, to w następnym. To już i tak dużo!


A o Lidze Mistrzów to możemy sobie pomyśleć, jak dwa lata z rzędu wyjdziemy z grupy w PUEFA. Na razie my do tej grupy nie potrafimy nawet awansować.
dlaczego uwazasz,ze awans do LM to s.c.?wcale nie!!!trzeba tylko zrobic to co jest niezbedne!!!jesli zima dolaczylby do nas Gargula,dobry napastnik i skrzydlowy to jest calkiem realne,tylko te 3 warunki sa warunkami koniecznymi...a wiesz,ze od tego lata o LM gramy wedlug nowego schematu czyli,ze mistrz Polski nie zagra juz z zespolami z 3 miejsc czolowych lig tylko np z mistrzem Danii czy Szwecji...dlatego nie moge zrozumiec indolencji transferowej dzialaczy,przeciez inwestujac 2,3 mln euro jest tym razem duzo wyzsza niz w ubieglych latach szansa na odzyskanie tych nakladow!!!zwykle do wzmocnien w Wisle podchodze pesymistycznie bo znam jakie tam sa uklady i jakie warunki musza byc spelnione zeby dopiac jeden transfer...
Odpowiedz cytując