Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2316
Stary 03.01.2009, 16:26
no albo:
pio napisał(a):Wyświetl post

BTW: dlaczego w nowym roku jest mniej kobiet
pio napisał(a):Wyświetl post
Jak zaczniemy temat o kobietach, to się uaktywnią...jak zawsze
albo:

pio napisał(a):Wyświetl post
Dziewczyny, Was na forum albo za mało, albo za dużo...gadacie
I jeszcze nie na temat i bez sensu

i to podobno kobiety są niezdecydowane!