Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 03.01.2009, 12:14
Witam odrazu mówie że jestem zielony w te klocki
a więc chciałem złożyć Nowy komputer.

To co mam obecnie to:
#Intel Celeron D 330, 2666 MHz (20 x 133)
#ASRock P4V88+
#Gigabyte Radeon 9200 SE
#1Gb Ramu

myślałem nad czymś 2razy mocniejszyma może i więcej ale jak już napisałem na początku jestem całkowicie zielony w te klocki :/.
A więc tu prośba do was co mi polecicie dobrego w niezłej cenie (do 1500zł) ?!.

Odpowiedz cytując