Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 02.01.2009, 22:28
turbo_cola napisał(a):Wyświetl post
Jaki stok byście polecili na pierwszy raz,tylko taki żęby się za szybko nie zniechęcić. Interesuje mnie coś w pobliżu Krakowa.
Siepraw.

Był ktoś w Witowie Jakie warunki Dużo ludzi
Odpowiedz cytując