Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6045
Stary 02.01.2009, 21:37
Ja wstrzymam sie z ocenami naszych transferów do końca okienka przypominam ze ono sie dopiero wczoraj otwarło dla nas. Co do Garguły to wszystko jest jakieś dziwne raz jego menago podaje date 2 stycznia za decydującą teraz 5 stycznia nie zdziwię sie ze on nie zagra ani u nas ani w Legii juz raz ten serial przerabiałam z jego domniemanym kontraktem i jak na tym wyszliśmy wszyscy wiemy niestety.
Odpowiedz cytując