Wyświetl pojedynczy post
syp
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6042
Stary 02.01.2009, 20:18
hoho napisał(a):Wyświetl post
Z przymruzeniem oka,jak ten Peralta przyleci na poczatku przyszlego tygodnia w sprawie romeu,to moze sie troche zmiazdzyc bo temperatura ma byc w okolicach -20
putin przyjmował w soczi merkel wraz ze swoją suczką-dlatego że ta przesympatyczna pani psów się lęka.Jeśli więc Peralta lęka się mrozów to mam nadzieje że w negocjacjach Wisła będzie górą tak jak w.w. czekista
Odpowiedz cytując