hoho napisał(a):

Z przymruzeniem oka,jak ten Peralta przyleci na poczatku przyszlego tygodnia w sprawie romeu,to moze sie troche zmiazdzyc bo temperatura ma byc w okolicach -20
|
putin przyjmował w soczi merkel wraz ze swoją suczką-dlatego że ta przesympatyczna pani psów się lęka.Jeśli więc Peralta lęka się mrozów to mam nadzieje że w negocjacjach Wisła będzie górą tak jak w.w. czekista