kolejny artykuł z generatora artykułów o Gargule. w poniedziałek "niemal pewne" bedzię że zagra w Legii i już od rundy wiosennej. we wtorek natomiast decyzja zostanie przeniesiona na piątek i najbliżej będzie mu do Łodzi. 31 stycznia okaże się jednak, że Garguła przedłużył umowe z Bełchatowem do 2020 roku ale zupełnie o tym zapomniał. a to wszystko na podstawie jednej plotki z przed miesiąca
