Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6034
Stary 02.01.2009, 17:09
kolejny artykuł z generatora artykułów o Gargule. w poniedziałek "niemal pewne" bedzię że zagra w Legii i już od rundy wiosennej. we wtorek natomiast decyzja zostanie przeniesiona na piątek i najbliżej będzie mu do Łodzi. 31 stycznia okaże się jednak, że Garguła przedłużył umowe z Bełchatowem do 2020 roku ale zupełnie o tym zapomniał. a to wszystko na podstawie jednej plotki z przed miesiąca
Ostatnio edytowane przez jasnyGwint : 02.01.2009 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując