Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
2246
02.01.2009, 15:43
Gucio25
napisał(a):
specjalnie napisałem tak, coby już całkowicie odstąpić od stereotypu..
a ksiądz co był u mnie po kolędzie, z tego co słyszałem kibicuje Amice. a szkoda, bo spoko gość i pożartować umie.
btw. Amiki, zauważyliście, że dawniej to nikt jej nie kibicował prawie, a teraz, jak grali z Feyenoordem, to na gadu w kilku opisach u mnie na liście było coś w stylu "KKS LECH POZNAŃ" itd.
no u mnie na liście gg też było parę opisów BRAWO lech itp. i w dodatku miały je osoby podające się jako kibice Wisły
a bóg nad nami nie czuwa... szczególnie w losowaniach europejskich pucharów
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta