Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2246
Stary 02.01.2009, 15:43
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
specjalnie napisałem tak, coby już całkowicie odstąpić od stereotypu..
a ksiądz co był u mnie po kolędzie, z tego co słyszałem kibicuje Amice. a szkoda, bo spoko gość i pożartować umie.

btw. Amiki, zauważyliście, że dawniej to nikt jej nie kibicował prawie, a teraz, jak grali z Feyenoordem, to na gadu w kilku opisach u mnie na liście było coś w stylu "KKS LECH POZNAŃ" itd.

no u mnie na liście gg też było parę opisów BRAWO lech itp. i w dodatku miały je osoby podające się jako kibice Wisły


a bóg nad nami nie czuwa... szczególnie w losowaniach europejskich pucharów