Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2243
Stary 02.01.2009, 15:10
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
hahah, doobry ksiądz!
ciekawe ilu takich księży na D3 chodzi. może razem się zbierają i stoją w kupie?
W kupie to raczej niezbyt przyjemnie ale w grupie to raźniej im pewnie