Wyświetl pojedynczy post
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4611
Stary 02.01.2009, 11:22
żuraw_9 napisał(a):Wyświetl post
Jaki polecacie [tak do 250 zł] radioodtwarzacz do samochodu? Chodzi o CD/MP3 z wejściem na kartę pamięci i USB. Przeglądałem na allegro te sprzęciorki . Są jakieś nieznane firmy w miarę atrakcyjnych cenach i niby fajnym sprzętem tylko ciężko się jest zdecydować co by się nie przejechać ;-), ale może ktoś z Was coś takowego zakupił ostatnio i jest zadowolony.
np: http://www.allegro.pl/item514917815_...5_w_pilot.html
Poradźcie coś
nie kupuj takiego gówna. wydasz niepotrzebnie pieniadze. lepiej kup tak jak już wyżej Ci doradzali albo odłóż wiecej kasy i kup porzadną firmę. odracam Firsty, sirsty, badziewirsty i inne pionieeery oraz panasoniki.
Chyba że na siłe chcesz z auta zrobić wioskę ze świecącym radiem, do którego możesz podpiąc nawet lampki choinkowe
przemyśl sprawę
udanego zakupu

ja mam w dwóch samochodach od ponad roku JVC KD-G332 i jestem bardzo zadowolony
pozdrawiam
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując