żuraw_9 napisał(a):

Jaki polecacie [tak do 250 zł] radioodtwarzacz do samochodu? Chodzi o CD/MP3 z wejściem na kartę pamięci i USB. Przeglądałem na allegro te sprzęciorki . Są jakieś nieznane firmy w miarę atrakcyjnych cenach i niby fajnym sprzętem tylko ciężko się jest zdecydować co by się nie przejechać ;-), ale może ktoś z Was coś takowego zakupił ostatnio i jest zadowolony.
np: http://www.allegro.pl/item514917815_...5_w_pilot.html
Poradźcie coś
|
nie kupuj takiego gówna. wydasz niepotrzebnie pieniadze. lepiej kup tak jak już wyżej Ci doradzali albo odłóż wiecej kasy i kup porzadną firmę. odracam Firsty, sirsty, badziewirsty i inne pionieeery oraz panasoniki.
Chyba że na siłe chcesz z auta zrobić wioskę ze świecącym radiem, do którego możesz podpiąc nawet lampki choinkowe

przemyśl sprawę

udanego zakupu
ja mam w dwóch samochodach od ponad roku JVC KD-G332 i jestem bardzo zadowolony
pozdrawiam