wiśnia napisał(a):

Garguła na 99 proc. w Wiśle
Jak na razie nie ma szans, by Łukasz Garguła już wiosną zagrał w Wiśle. Powód? Mistrzowie Polski do tej pory nie złożyli oferty PGE GKS Bełchatów. Porozumieli się za to z samym piłkarzem. Jak się nie nieoficjalnie dowiedzieliśmy Wisła zaproponowała Gargule olbrzymie zarobki.
źródło: Gazeta Wyborcza Kraków/***************
|
To jest news sprzed kilku dni
