Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5999
Stary 01.01.2009, 19:32
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Garguła na 99 proc. w Wiśle

Jak na razie nie ma szans, by Łukasz Garguła już wiosną zagrał w Wiśle. Powód? Mistrzowie Polski do tej pory nie złożyli oferty PGE GKS Bełchatów. Porozumieli się za to z samym piłkarzem. Jak się nie nieoficjalnie dowiedzieliśmy Wisła zaproponowała Gargule olbrzymie zarobki.
źródło: Gazeta Wyborcza Kraków/***************
To jest news sprzed kilku dni
Odpowiedz cytując