|
Co do transferu Garguły myślę ze to jest już rozwiązane i przejdzie do nas wiosną nawet wczoraj w Turnieju Sylwestrowym mówili że wiosną zagra dla Wisły.Co do Beto to nie jestem pewien czy w to wierzyć.Przyjście Romeo niej est możliwe i raczej to tylko plotki a jeśli chodzi o Pawłowskiego to myśle że są takie 60& szanse to samo się tyczy Bartczaka.
|