|
Jak się czyta ten temat to aż się oczy przeciera kogo potraficie znaleść.... :O
Większość transferów z tego tematu, w ogóle nie do zrealizowania, dlatego ja nie odkryje Ameryki i powiem "Gdybym był Bednarzem" to sprowadzał bym po prostu więcej młodych, rokojucąch i może troche zgapie od dzisiejszego wydania PS, ale faktycznie zobaczcie na skład z sezonu gdy Wisła gromiła Parme i Schalke furore robili młodzi: Strąk,Uche, ciągle jeszcze młody Żuraw, Kosa, po sukcesach w PUEFA posypały się kolejne mistrzostwa, a teraz...
Powód: Składnia ;P
Ostatnio edytowane przez igortsw : 30.12.2008 o godz. 23:41.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|