Cytat:
Nie spodziewałem się po Tobie takiej mizerii -
streszczenie tego co napisałeś jest takie -
Mam w dupie jak jest w rzeczywistości.
Dlatego dyskusja z Tobą nie ma wobec takich argumentów sensu. Sama idea dyskusji jednak sens ma, bo obnaża zwyczajną unijną głupotę i zwyczajny brak argumentów, prócz tłuczenia cepem.
Skoro nie znasz faktów i nawet nie zamierzasz ich poznać - to po co zabierasz łos w dyskusji i bronisz poglądów na temat których nie masz pojecia?
Aby zrozumieć cały sens Twojej wypowiedzi należałoby zadać sobie pytania:
Pytanie pierwsze:
Co to jest konsensus naukowy
Pytanie drugie:
Co to jest prawda.
Pytanie trzecie:
Jak konsensus naukowy ma się do definicji prawdy.
|
Twój sposób dyskusji jest genialny
Wybierasz sobie jeden wątek z mojego posta , błędnie go analizujesz i na podstawie takich wadliwych argumentów starasz się coś ugrać w starciu poglądów

Nie napisałem , że mam w dupie jaka jest rzeczywistość , tylko nie zagłębiam się w techniczne szczegóły i nie zamierzam odgrywać specjalisty w tej dziedzinie .
Jeżeli Ty wszystkie swoje poglądy na dane tematy czerpiesz wyłącznie z własnych doświadczeń i analiz nie opierając się na argumentach osób trzecich , to jesteś geniszuem , gratulacje !
Ja nie zamierzam zgrywać mądrali w każdej dziedznie życia .
Konsensus naukowy to np. Teoria Ewolucji .
Kreacjoniści nie uważają ją za prawdę .
Sam więc sobie odpowiedz jak się ma prawda do konsensusu .
Cytat:
|
Skoro nie znasz faktów i nawet nie zamierzasz ich poznać - to po co zabierasz łos w dyskusji i bronisz poglądów na temat których nie masz pojecia?
|
Postaraj się chociaż raz dokładnie przeczytać posty w dyskusji , to się dowiesz po co zabrałem głos .
O tym , że nie mam pojęcia nic nie pisałem , więc umieszczanie tego typu stwierdzeń , to jest tylko i wyłącznie Twój prymitywny wybieg .
Bardzo dobry filmik
Aż się dziwię , że jeszcze na forum się nie pojawił link do wspaniałego alfabetu Klausa
EDIT
Postanowiłem też zarzucić jakiś link
Plan pracy Komisji Europejskiej na rok 2009
http://ec.europa.eu/atwork/programme...lwp2009_pl.pdf
Można się dowiedzieć z perspektywy ogólnej czym zajmuje się Komisja i jak wygląda natężenie jej pracy w obszarze inicjatywy legislacyjnej , a z perspektywy szczególej na jakich dziedzinach skupi się prawodawstwo unijne . Polecam przeglądanie dokumentu od strony 15
