pio napisał(a):

|
Strzelają od świąt i pewnie trochę po sylwestrze postrzelają...sporo prochu mają
|
kiedyś po imprezie sylwestrowej okazało się że zostało nam pełno fajerwerek bo sie kurde "zapodziały" ... tez strzelaliśmy juz w Nowym Roku... nie wiem jak można "zapodziac" fajerwerki.

?.
małe nieporozumionko

- ja wczoraj nic, dziś już a i owszem
zdrówko
