Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2150
Stary 30.12.2008, 22:18
pio napisał(a):Wyświetl post
Strzelają od świąt i pewnie trochę po sylwestrze postrzelają...sporo prochu mają
kiedyś po imprezie sylwestrowej okazało się że zostało nam pełno fajerwerek bo sie kurde "zapodziały" ... tez strzelaliśmy juz w Nowym Roku... nie wiem jak można "zapodziac" fajerwerki.?.

WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
Ni_Ma co sie stalo ze dzisiaj to ja browar wypilem a nie ty

małe nieporozumionko - ja wczoraj nic, dziś już a i owszem



zdrówko