Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5966
Stary 30.12.2008, 18:07
I co ma Twój post do dyskusji? Wybacz, ale już denerwują mnie znawcy, którzy piszą w kółko "poczekajmy do stycznia!", "to spekulacje prasowe" itp. Ludzie, my piszący tutaj nie jesteśmy kretynami i wiemy dokładnie, że nie ma podpisu i prezentacji piłkarza, nie ma transferu. Pisanie o tym, że trzeba czekać itd. już robi się żałosne, nie wiem o co tutaj chodzi, o nabijanie postów?

Już swoje pisałem: Garguła przyjdzie od nowego sezonu, Beto (o ile nie jest zmyślony) przyjdzie teraz, Romeu niestety nie przyjdzie, lecz Bednarz zaskoczy nas kimś o kim nawet nie wspominaliśmy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.12.2008 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując