http://pl.youtube.com/watch?v=BUqyc-Q2uvw
a przy okazji dzięki tym, którzy tak na siłę Nas chcą wepchnąć do UE mamy to
http://nczas.com/numer-biezacy/lodyg...uzenie-iii-rp/
jak widać w pewnych kwestiach "niemedialnych" panuje między "walczącymi" zażarcie partiami pełna zgoda
pzdr
ps. Najlepszego w nowym roku
