Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta
Offline
#
1060
30.12.2008, 14:35
Pero
napisał(a):
A czy chodzi o 10 dni czy o 10 dni roboczych
Bo jesl nie roboczych to decyzja będzie na dniach. Bądzmy dobrej myśli
A widziałeś gdzieś urząd który terminy podawałby w dniach kalendarzowych
Podejrzewam że sprawą zajmą się dopiero 5 stycznia
ULTRAS NOWA HUTA
Wicked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wicked
Znajdź inne posty napisane przez Wicked