Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5957
Stary 30.12.2008, 13:42
TSW06 napisał(a):Wyświetl post
GKS nie potrzebuje zastepcy Garguly. Janas mowil ze przygotowuje do gry na tej pozycji Mateusza Cetnarskiego i to juz wiosna. a maja jeszcze Gola. Gargula bedzie mogl odejsc najprawdopodobniej za 400k do tego za darmo Beto i Romeu. no i jeszcze jest akcja z tym Grzelakiem, ktory radzi sobie niezle w Grecji a juz kiedys mial do Wisly przyjsc. a my potrzebujemy lewoskrzydlowego
problem z Gargułą polega na tym że GKS wciąż liczy sie w walce o majstra albo puchary, Garguła to piłkarz który może teoretycznie zapewnić albo GKS albo Wiśle kilka punktów na wiosnę więcej np. 5-6 pkt co może przesądzić o sukcesie który jest wart troche wiecej niż 300-400 tys euro

bardzo wątpię aby przyszedł do nas w styczniu a my potrzebujemy graczy na już

co do Grzelaka to chyba ma tego samego menedżera co Barreto wiec może to jest jakiś trop bo kontrakt to ma jeszcze bardzo długi ze Skoda z drugiej strony to tylko u nas sa takie chore ceny za piłkarzy wiec może grecy faktycznie za 200-300 tys euro nam Go oddadzą
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 30.12.2008 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując