Uran235 napisał(a):

|
Sumienie mnie wzięło- nie róbcie tego w domu, właściwie najlepiej w ogóle tego nie róbcie.
|
Pierwszy raz w życiu, wczoraj pieprznęło równo w kuchni- Karmelek! Tj. Saletra potasowa z cukrem!
O matko co się działo! W sekundę cała kuchnia była w sadzy, dusić się zacząłem, dobrze, że nic się nie zapaliło na dobre, a i sąsiedzi nie zadzwonili na straż pożarną. Potem 2 godziny mycia pomieszczenia
A już miałem przelać do pojemnika...