Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2125
Stary 30.12.2008, 10:20
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Sumienie mnie wzięło- nie róbcie tego w domu, właściwie najlepiej w ogóle tego nie róbcie.




Pierwszy raz w życiu, wczoraj pieprznęło równo w kuchni- Karmelek! Tj. Saletra potasowa z cukrem!
O matko co się działo! W sekundę cała kuchnia była w sadzy, dusić się zacząłem, dobrze, że nic się nie zapaliło na dobre, a i sąsiedzi nie zadzwonili na straż pożarną. Potem 2 godziny mycia pomieszczenia

A już miałem przelać do pojemnika...
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.