Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2112
Stary 29.12.2008, 23:24
Kamil napisał(a):Wyświetl post
śledzi nie lubimy, w szczegolnoisci tych z gdyni
takze ciasto, albo jakas wlasnej roboty robiona nalewka
a propos nalewki!!! mam wisnióweczkę, 2 letnią cud palce lizać a wisieńki mmrrrr po 5 sztukach już mi w głowie szumi

pio napisał(a):Wyświetl post
Byleby były roboty Twojej mamy, a nie sąsiadki
tylko mamy!!! śledzi w śmietanie w obce ręce do zrobienia nie oddam