Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
2112
29.12.2008, 23:24
Kamil
napisał(a):
śledzi nie lubimy, w szczegolnoisci tych z gdyni
takze ciasto, albo jakas wlasnej roboty robiona nalewka
a propos nalewki!!! mam wisnióweczkę, 2 letnią cud palce lizać a wisieńki mmrrrr po 5 sztukach już mi w głowie szumi
pio
napisał(a):
Byleby były roboty Twojej mamy, a nie sąsiadki
tylko mamy!!! śledzi w śmietanie w obce ręce do zrobienia nie oddam
Ni_Ma
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ni_Ma
Znajdź inne posty napisane przez Ni_Ma