Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 29.12.2008, 23:21
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
czy zamiast ciasta mogą byc........ śledzie w śmietanie?
śledzi nie lubimy, w szczegolnoisci tych z gdyni
takze ciasto, albo jakas wlasnej roboty robiona nalewka