Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5942
Stary 29.12.2008, 22:30
Mario, dopiero na wiosne? a kiedy miałby wcześniej grać? wiosna zaczyna się 23 marca, pierwsze mecze w ostatni weekend lutego...

aaa... no chyba żeby tak
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 29.12.2008 o godz. 22:56.
.
Odpowiedz cytując