Wyświetl pojedynczy post
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2069
Stary 29.12.2008, 19:31
podobnie. Baterie - takie lepsze (pow 30 strzałów) to spokojnie ponad 100zł. A i rakiety też przegięcie - wlasnie w wspomnianym lidlu komplet rakiet 60 zł... z czego pewnie 40% nie wystrzeli.. (mieliśmy tak w zeszłym roku!)

więc..

Postałam, postałam, popatrzyłam, przeliczyłam na szampany i poszłam.


DrewniaQ widze że sie na tym znasz! Jakiś pokaz dla Luźnego może?
Ostatnio edytowane przez Ni_Ma : 29.12.2008 o godz. 19:34.