podobnie. Baterie - takie lepsze (pow 30 strzałów) to spokojnie ponad 100zł. A i rakiety też przegięcie - wlasnie w wspomnianym lidlu komplet rakiet 60 zł... z czego pewnie 40% nie wystrzeli.. (mieliśmy tak w zeszłym roku!)
więc..
Postałam, postałam, popatrzyłam, przeliczyłam na szampany i poszłam.
DrewniaQ widze że sie na tym znasz! Jakiś pokaz dla Luźnego może?
