Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2063
Stary 29.12.2008, 18:41
Przed.

Pierwsze ważenie "na rękę" odbywa się w sklepie, im cięższe tym lepsze (przeważnie), potem jak się nudzi to w domu (w zeszłym roku tak robiłem).


Żeby zrobić poradnik:

1) Nie kupujcie rakiet- drogie i szmatławe
2) tzw. "Bezpieczne fajerwerki" firmy He.. są drogie i nie opłaca się ich kupować, jest dużo lepszych i tańczych
3) Najbardziej efektowne są wyrzutnie czy baterie (takie klocki z rurami)
4) W lidlu są dobre fajerwerki, w innych wspomniane bezpieczne :/


Miłej zabawy!
Ostatnio edytowane przez DrewniaQ : 29.12.2008 o godz. 18:49.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.