Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2057
Stary 29.12.2008, 17:49
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
ja w sumie planuje Rynek zaliczyć to tam pokaz będzie pewnie megafajny - bo przyjemnośc czerpię tylko z oglądania. Podpalać się boje..
Rynek krakowski czy wrocławski?

Jeśli krakowski to pod względem fajerwerków była rok temu mega..chujnia 5 minut i do tego takiego dziadostwa, że...