Ni_Ma napisał(a):

|
ja w sumie planuje Rynek zaliczyć to tam pokaz będzie pewnie megafajny - bo przyjemnośc czerpię tylko z oglądania. Podpalać się boje..
|
Rynek krakowski czy wrocławski?
Jeśli krakowski to pod względem fajerwerków była rok temu mega..chujnia

5 minut i do tego takiego dziadostwa, że...