Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2051
Stary 29.12.2008, 16:30
pio napisał(a):Wyświetl post
Ja natomiast nie mam zajawek świetlno-wybuchowych, dlatego fajerków nie zakupuję
tez tak mam, a pozatym dochodze zawsze do wniosku ze i tak ich na drugi dzien nie pamietam to po co wyrzucac pieniadze w bloto a raczej w niebo