Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
5932
29.12.2008, 16:14
http://sport.onet.pl/0,1248702,1887823,wiadomosc.html
Mimo wszystko dotyczy to naszej polityki transferowej. Wie ktoś może, ile procent z przyszłego transferu miała otrzymać Wisła? 20?
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick