Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#872
Stary 29.12.2008, 13:57
Juszczyk zagrał tylko w meczach o pietruszkę, a i tam się nie popisał max4. Nie rozumiem jak można napisać że Singlar jest taki jak Baszczu tylko słabszy w ofensywie a dać mu wyższą ocenę, choć tu przychyliłbym się raczej do oceny. Marcelo gra głową dobrze ale czasem żeby i grał z głową dokładniej a nie byle wybić, albo byle do przodu. Szkoda braku skuteczności Sobola, byłby teraz najlepiej oceniony. Zieńczuk 5,17? chyba 1,57- wyzbądźmy się sentymentów w tej rundzie miał ze 3 dobre zagrania. Oceny Jirsaka i Boguskiego zawyżone przez stratę formy na kilka ostatnich meczów. Łobo musi się odbudować. Dawidowski 1, grał kilka minut przez całą rundę na poważnie miał 2 setki z Cracovią i żadnej nie wykorzystał. Małecki coś nisko, ciągnął drużynę najbardziej jak jej nie szło tak 6-7.
Odpowiedz cytując