Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5921
Stary 29.12.2008, 12:25
no gosc majac 2 czy 3 asysty i 6 goli jako defensywny pomocnik i to mlody, dobrze rokuje na gre w polskiej lidze, sobol jak strzeli 2 gole na caly sezon i 1 asyste ma to jest dobrze :E tylko co znowu, jirsak na ławie ? pech

chyba ze sobol i cantoro odchodza i gramy mlodym skladem (24 latkowie w srodku) Garguła - Romeu - Jirsak - Małecki

Odmładzamy skład, jak Lech, jesli beda te transfery to moze wreszcie pilkarze glod gry beda mieli, wynikow i zajdziemy wysoko. Bo pamietajmy ze w obronie mamy Pi Brozka, Diaza, wszyscy ok 25 lat
Ostatnio edytowane przez HEDu : 29.12.2008 o godz. 12:27.

Odpowiedz cytując