Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1359
Stary 29.12.2008, 11:26
Dokładnie, ja również skłonny byłbym za ryzykować. W meczu z Serbią dobrze nie zagrał ale widać że pojęcie po piłce ma a dużo nas by chyba nie kosztował.
Odpowiedz cytując